Profili i kompanisë

Lloji i biznesit : prodhues / kompani e Tregtisë

Produktet kryesore: phosphating zgjidhje, degreasers dhe pastrim agjent, lëngun metalike prerja, ndryshk naftës parandaluese, lëngun anti-ndryshk.

Numri i punonjësve : 20

Viti Themeluar: 2000

Management System Certifikimi: ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015

Vendndodhja: Shandong, China (Mainland)

Fabrika Adresa: # 6 Weidesi Road, Liuting Zona Industriale, Qingdao China

Historia jonë

Qingdao Dashuria Qenie teknologji me mbrojtje të Mjedisit Co., ltd. është themeluar në vitin 2015, paraardhësi i saj është Qingdao kimike ICON CO., LTD, e themeluar në vitin 2000, tani ne kemi nealy 20 vjet histori.

Me teknologji të përparuar, ecurinë e qëndrueshme të cilësisë, çmim të arsyeshëm dhe shërbim me cilësi të lartë, produkti ynë ka qenë përdorur gjerësisht në industrinë e automobilave, mbrojtjes, hardware mekanike mekanike, elektrike dhe industritë e tjera.

Me zhvillimin e vazhdueshëm të ndërmarrjes ", mbrojtjen e mjedisit, ndotjen kufi, konsumatori përfitim" ideja ndërmarrje është shtypur në mendjen e të punësuarit tonë. Ne kemi zhvilluar dhjetra e produkteve të efektshme për mbrojtjen e mjedisit. standardi ynë cilësia është më e lartë se standardet e industrisë dhe standarde ndërmarrjeve. Kjo është arsyeja pse ne të gëzojnë të mira të shitjes në të gjithë botën. Nëse jeni të interesuar në ndonjë nga produktet tona ose do të donte për të diskutuar një urdhër me porosi, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne po shohim përpara për formimin e marrëdhënieve të suksesshme të biznesit me klientë të rinj rreth botës në të ardhmen e afërt. Kompania jonë kaloi ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015 sistemit të çertifikimit të cilësisë.