FAQ Tregtisë

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Q: A Ju prodhuesi ose TRADING COMPANY?

Ne jemi Pjesë Metal Products pretreatment prodhues me 20 vjet përvojë, dhe të specializuar në prodhimin e lubrifikantë prerjes, produktet për mbrojtjen e ndryshk, degreasers & pastrues, dhe chemcials trajtimit phosphating. Paraardhësi i kompanisë është Qingdao ICON CHEMICALS CO., TDL, në 2015, u bëmë QINGDAO DASHURIA QENIET MBROJTJEN E MJEDISIT TEKNOLOGJIA CO., LTD.

Q: KU ËSHTË fabrikën tuaj?

Fabrika jonë ndodhet në Liuting Pjesën Industriale, Chengyang Qarkut të Qingdao, Kinë. 20 minuta nga Aeroporti Qingdao. Nëse ju doni të na vizitoni,. Ne do të shkojmë për të marr ju deri në Qingdao.

Q: A është e mundur për të marrë mostra të lirë? Si mund ta bëjmë atë?

Po, mostrat janë të lirë brenda 3 kg. Mostrat do të dërgohen me postë nëpërmjet agjentëve të veçanta në mënyrë unregular. Ne me siguri do të zbresë koston nga shuma kur konsumatorët të bëhen porosi. Është më mirë për të na dërgoni koston me Western Union. Është e sigurt, të shpejtë, dhe ka pagesë të vogël shtesë trajtimit. Pas marrjes së kostos, mostra do të dërgohet menjëherë nga TNT, DHL ose EMS. Ajo do të marrë rreth 5-7 ditë për të arritur ju.

Q: Sa ditë për prodhim?

mënyrë të lëngshme, Ajo do të marrë rreth 15-20 ditë për enë 20ft një;

mënyrë pluhur, Ajo do të marrë rreth 25-30 ditë për një enë 20ft

Q: Çfarë është JUAJ afat pagese?

Termi Pagesa është si më poshtë:

1. T / T, 30% depozitë, bilancin para ngarkesë ose kundër kopje B / L.

2. T / T, 30% depozitë, 70% nga L / C tek sytë.

Duan të punojnë me ne?